Oficiálna stránka výrobcu : www.lipoelastic.com

Dodávateľ na slovenský trh : www.siklienka.sk

Séria výrobkov značky Lipoelastic zahrňuje zdravotné a podporné elastické návleky, ktoré sa používajú pri pooperačnej starostlivosti po esteticko-rekonštrukčných operáciach typu liposukcie,zväčšovania-zmenšovania-modelácie prsníkov,abdominoplastike,facelifte,operácii ušníc,… Použitý materiál je na dotyk príjemný a zaisťuje vysoký komfort v priebehu rekonvalescencie. Návleky sa vyrábajú v 3 farbách (biela, čierna, telová) a z každého typu si je možné vybrať variantu so zipsom aj bez zipsu. Použité materiály zaručujú tzv. „cool-efect“ – optimálne odvádzanie vlhkosti z povrchu tela.

Starostlivosť o elastické prádlo : kompresívne návleky Lipoelastic je možné prať v automatickej pračke alebo ručne pri teplote do 30°C. Pred praním je nutné uzatvoriť zips. V záujme zachovania vysokej kvality návleku je nutné sušiť ho na tienistom a vzdušnom mieste, nežmýkať a nežehliť.

Kvalita výrobkov Lipoelastic je garantovaná certifikátmi ISO 9001:2001 a OKO-Tex Standard 100 ZO.O.2252, ktorý zaručuje neprítomnosť škodlivých látok vo výrobku.